MOBİL BİLGİSAYAR YAZILIMI - Enterprise Browser

Enterprise Browser

Zebra cihazlarının işlevselliğini özelleştirmenizi ve SAP gibi önde gelen ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) sistemleri ile entegrasyon sağlamanızı mümkün kılan güçlü bir Android tabanlı uygulama geliştirme aracıdır.

Enterprise Browser Avantajları

Zebra'nın müşterilere veri odaklı kararlar alabilme ve bilinçli iş seçimleri yapabilme konusundaki taahhüdünü sergileyen çoklu grafikler içeren Ekran Simgesi.

Olağanüstü Çeşitlilik Elde Edin

Zebra'nın özel API kütüphanesinden faydalanarak, gerçek bir tek seferde yaz, her yerde çalıştır deneyimi için filonuzdaki farklı cihazlarda çalışacak maliyet etkin web tabanlı uygulamalar oluşturun.

Veri Yakalama Sürecini Basitleştirin

Zebra cihazınızın dahili yeteneklerinden (tarayıcılar, RFID ve kamera) sorunsuz bir şekilde yararlanan özellik açısından zengin, özel uygulamalar ile veri yakalama yeteneklerini geliştirin ve iş akışı deneyimini artırın.

ERP Sisteminizle Entegre Edin

Enterprise Browser lisansı ile birlikte sunulan Zebra Picking Plus API, mobil cihazınızdan SAP Cloud backend veritabanına gerçek zamanlı güncellemeler sağlar ve ön yüz ile arka yüz arasında sorunsuz entegrasyon ile manuel süreçleri ortadan kaldırarak verimliliği artırır.