Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş Hakkında

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş, OT/VT (Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama) sektöründe 14 yıllık deneyim ve birikimiyle müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Müşterilerimize özel olarak tasarladığımız çözümlerimizle endüstriyel ihtiyaçlarınızı analiz ederek en optimum çözümleri en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Sizlerin, iş süreçlerinizin daha verimli ve daha kârlı hale gelmesi için çalışmalarımızı yürütürken, evrensel ve yerel etik ilkelerle hareket eden bir şirket olarak, bu değerlere son derece duyarlıyız. Çözüm ortaklarımızın verimliliğini ve başarı oranını en üst noktalara taşıma amacı güden bir kuruluş olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Zenith Ekip Fotoğrafı

Uzman kadromuz ve uzun yıllardan bu yana kazandığımız deneyimimizle, her bir sektörün kendine özgü ortamını, çalışma koşullarını, zorluklarını ve özgün ihtiyaçlarını analiz ederek en doğru çözümleri sunuyoruz. Üretim, süreç izleme, veri toplama, saha satış çözümleri, depo ve lojistik otomasyonu projelerinde kullanıcı dostu fikirler üreterek firmalara katma değer sağlıyoruz.

Hayata geçirdiğimiz projelerimiz, onlarca farklı sektörde, en üst kademe yöneticiden en alt kademe personele kadar on binlerce kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Bu da Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş'nin sektörünün en çok aranan çözüm ortaklarından biri olmasını sağlamıştır.

Misyonumuz, evrensel ve yerel etik değerlere bağlı kalarak, çözüm ortaklarımızın her tür maliyetlerini düşürerek verimliliklerini artırmak, donanım, yazılım ve destek ihtiyaçlarını en optimum şekilde karşılamaktır.

Vizyonumuz ise müşterilerimizi en üst seviyede memnun edebilmek için, onların önce sorunlarını ve ihtiyaçlarını dinleyen, sorunlarını gideren ve çözüm ortaklığı ile tüm süreçlerini iyileştiren, sürdürülebilir karlılık ile her kesime güven veren bir şirket olmaktır.

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi, kullanıcı dostu ve kaliteli ürünler sunmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize ulaşmak için, en son teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli kendimizi yeniliyor ve müşterilerimizin taleplerine cevap vermek için çalışıyoruz.

Çalışma prensiplerimiz doğrultusunda, müşteri memnuniyeti en önemli önceliğimizdir. Müşterilerimizle yakın ve uzun soluklu bir ilişki kurarak, ihtiyaçlarına en uygun ve en verimli çözümleri sunmayı amaçlıyoruz. Bu sayede müşterilerimizle aramızda güvene dayalı bir iş birliği oluşuyor ve uzun vadeli başarılı projelere imza atıyoruz.

Siz de Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş'nin müşterileri arasında yer alarak, endüstriyel ihtiyaçlarınız için en uygun ve en verimli çözümlere sahip olabilirsiniz. Bize her zaman ulaşabilir ve ihtiyaçlarınızı paylaşabilirsiniz. Sizlerin memnuniyeti ve başarısı, bizim için en önemli referans noktasıdır.

Tüm müşteri ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.