SOTI XSight

SOTI XSight

"Daha Hızlı Çözümler İçin Daha İyi Destek Yazılımı. Daha Akıllı Kararlar İçin Daha İyi Veri İncelemeleri."

SOTI XSight, işletmenizin tanılama zekası gereksinimlerini karşılayan bir çözümdür. Bu gelişmiş platform sayesinde, çeşitli verileri analiz edebilir, desenleri tanımlayabilir ve verilerden anlamlı bilgiler çıkarabilirsiniz.

SOTI XSight, şunları yapmanıza olanak tanır:

  • Veri analizi ve desen tanıma
  • Tanılamaları otomatikleştirme
  • Anlamlı veri görselleştirmeleri oluşturma
  • Zekâ tabanlı kararlar almak
Operasyonel Zeka
Piller tam vardiya süresini tamamlayamıyor mu? Uygulamalar beklenenden daha fazla veri mi kullanıyor? Cihazlarınızın performansının ardındaki temel sorunu belirlemek için performans metriklerini çekin.
Gelişmiş Teşhis
Cihazları Uzaktan Kontrol, beyaz tahta ve uzaktaki cihaz ekranına çizim yapma ile sorun giderin. Sorunları ekran görüntüleri, video kaydı ve cihaz verisi anlık görüntüleri ile belgeleyin.
Görselleştirme
Cihazların gerçek zamanlı olarak hareket ettikleri konumu görselleştirin. Cihaz verilerine erişerek cihaz filonuz ve iş verileriniz hakkında daha akıllıca kararlar alın, işletim verimliliğinizi artırın.
Zekâ Tabanlı Kararlar
Destek taleplerini kolayca gönderin ve yönetin, etkili destek süreçlerini mümkün kılın ve çözüm sürelerini en aza indirin.
SOTI XSight Nedir?
Nasıl Kullanılır?

SOTI XSight kullanmak oldukça kolaydır. Verilerinizi platforma yükleyin, analiz yapmak istediğiniz desenleri belirleyin ve sonuçları görselleştirin. SOTI XSight, kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir ve işletmenizin verilerini anlamlı bilgilere dönüştürmenize yardımcı olur.

SOTI XSight Kullanımı
Kimler İçin Uygundur?

"SOTI XSight, SOTI MobiControl ile entegre çalışır ve Herhangi Bir İşletim Sistemine ve Herhangi Bir Cihaz Form Faktörüne Uygundur."

Android

Windows

iOS & MacOS

Linux

Smartphones

Tablets

Rugged Devices

Wearables