SOTI MDM Çözümleri

SOTI, mobilite ve IoT ile ilgili işletme açısından kritik konularda maliyeti ve karmaşıklığı azaltan, yenilikçi çözümler genişletmede başarısı kanıtlanmış bir yazılım platformudur. Dünyanın dört bir yanından binlerce şirketin mobil faaliyetlerini güvenli hale getirmesine, yönetmesine ve desteklemesine olanak tanımaktadır. SOTI, işletmelerin mobiliteyi sınırsız olasılıklara taşımasını sağlar.

Soti MDM (Mobile Device Management) çözümleri bulunduğunuz lokasyondan sahadaki cihazlarına erişim sağlayabilir ve tamamını uçtan uca yönetebilirsiniz.

Zebra El terminallerinin ve diğer mobil cihazlarınızın konfigürasyonlarının yapılması, kullanıcı kısıtlamalarının ayarlanması , Wi-Fi ayarlarının yapılandırılması ve uzaktan erişim ile cihaz ekranlarını canlı olarak yönetebilmesine kadar tüm süreçleri SOTI güvenlik çözümleri ile yönetebilirsiniz.

Zebra ve Soti'nin globaldeki iş ortaklığını getirmiş olduğu çözümler arasında;

  • Soti Mobilcontrol
  • Soti Xsight
  • Soti Snap
  • Soti Central
  • Soti Connect
  • Soti Identity
Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş, projelerinizde MDM çözümlerini size anahtar teslim olarak sonrasındaki teknik desteğiyle birlikte sunmaktadır. Soti MobiControl ile tüm süreçleriniz kontrol altına alınmaktadır. Kullanıcı çözümleri tarafındaki başarısı ve güvenlik sertifikasyonu ile cloud (bulut) üzerinden 7/24 erişim sağlanmaktadır.

Akıllı telefonlara uygulama dağıtın. Sahada kullanılacak yeni tabletleri kaydedin ve kullanıma alın. El terminallerinin konumunu izleyin. Nesnelerin İnterneti (IoT) uç noktalarına yönelik güvenlik risklerini belirleyin ve etkisiz hale getirin. Mobil cihazlarda depolanan kritik verileri koruyun. Saha çalışanlarının üretken kalabilmesi için cihazın kesinti süresini en aza indirin.

SOTI MobiControl artık SOTI XTreme Technology'den faydalanma imkanı sunar. Bu yeni özellik; uzak depolarına, dağıtım merkezlerine ve perakende mağazalarına sınırlı bant genişliği ile bağlı olan kuruluşlar için veri iletişim performansını optimize eder. Zenith Barkod desteği ile SOTI XTreme Technology, uygulamaları ve verileri uzak mobil cihazlarınıza dağıtmak için gereken süreyi azaltır. 10 kat daha hızlı veri iletimi ile işteki verimliliği ile müşteri memnuniyetini üst seviyede tutar.

SOTI XTreme Hub, her bir Android cihazın yerine veri ve uygulama aktarımlarını almak için dağıtılmış konumlardan doğrudan SOTI MobiControl ile iletişim kurar. SOTI MobiControl tarafından bireysel cihazlara doğrudan SOTI XTreme Hub'dan yeni güncellemeler alma talimatı verilir. Bu, bir kuruluşun sınırlı bağlantısı üzerinden yeni veriler ve uygulamalar gönderilme sıklığını büyük ölçüde azaltır ve çok sayıda Zebra Android cihazda veri ve uygulama dağıtımlarını tamamlamak için gereken süreyi %60'a kadar azaltır. Bu kanıtlanmış rakamlar ile sizde iş akışında Soti Mobi control ile geleceği yakalayın.

SOTI ONE Platform – Her Şeyi Birbirine Bağlar

İşletmeniz için kritik olan operasyonlar artık daha büyük ve önemli. Daha fazla cihaz, işletim sistemi ve uzaktan çalışanla, her şeyin daha hızlı, güvenli ve güvenilir olması şart.
SOTI ONE Platform, mobil operasyonlarında maliyeti, karmaşıklığı ve kesinti süresini en aza indirmek isteyen global firmaların güvendiği entegre çözümdür.
SOTI ONE Platform, uygulama geliştirmeden Kurumsal Mobilite Yönetimine (EMM), cihaz sorunlarının uzaktan çözümünden cihaz performansına ilişkin analizler sağlamaya, Nesnelerin İnterneti (IoT) çözümlerinin yönetilmesinden hassas bilgileri güvence altına almaya kadar tüm işlemleri sadeleştirir.

SOTI SNAP – Uygulama Geliştirmenin Hızlı Yolu

SOTI Snap, işletmeler için tasarlanmış, platformlar arası mobil uygulama geliştirme çözümüdür. İhtiyaç duyulan mobil uygulamaların, özel kaynak gerektirmeden hızlı ve uygun maliyetle oluşturulmasını sağlar.

SOTI MobiControl – Kanıtlanmış Mobilite Yönetimi

SOTI MobiControl, Kurumsal Mobilite Yönetimini (EMM) hiç olmadığı kadar kolay hale getirir. Dağıtımdan hizmet dışı bırakmaya, tüm yaşam döngüsü boyunca her form faktörü ve işletim sisteminde, tüm cihazların ve uç noktaların güvenli bir şekilde yönetilmesini sağlar.

SOTI XSight– Tanılama Zekası

Cihazlar sahada bozulduğunda, SOTI XSight bu cihazları ilk çağrıda ve hızlı bir şekilde tekrar çalışır duruma getirir. SOTI XSight, SOTI MobiControl ile entegre olur ve uygulama ile mobil cihaz sorunlarının hızlı bir şekilde çözülmesini sağlar. BT yöneticileri, gelişmiş tanılama ve analitikten yararlanarak performansı iyileştirebilir ve iş açısından kritik mobil operasyonların işletim maliyetlerini azaltabilir.

SOTI Connect – IoT Denetimi Sizde Olsun

SOTI Connect, bir kuruluştaki IoT özellikli cihazlar için eksiksiz yaşam döngüsü yönetimi sağlayan bir IoT çözümüdür. Esnek, veri odaklı mimarisi, cihazların hızlıca desteklenip yönetilmesini sağlayarak IoT girişimlerinin dağıtım süresini azaltır.

SOTI Identity – SOTI ONE Platform'a Güvenli Erişim

SOTI Identity, SOTI ONE Platform çözüm grubuna basit ve güvenli erişim sağlar. Merkezi kullanıcı kimlik doğrulaması, tek oturum açma ve rol yönetimi sunarak kuruluşların kesintisiz, entegre mobilite yönetimi iş akışlarını oluşturmasına olanak tanır.

SOTI Central – İş Birliği Parmaklarınızın Ucunda

SOTI Central, SOTI iş ortakları ve müşterilerine yönelik bir online topluluktur. Mobilite ve IoT dağıtımlarından en iyi şekilde yararlanabilmeleri için müşterilerin ürün uzmanları ve diğer çözüm sağlayıcılarıyla iletişime geçmelerini, bağlantı kurmalarını ve birlikte çalışmalarını kolaylaştırır.