ACCESS POINT PROJELENDİRME VE KURULUMU

Acces Point Projelendirmesi ve Kurulumu

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş teknik servis hizmetleri içerisinde yer alan Site SurveyAlan ölçüm hizmetleri ile operasyon alanlarını kablosuz ağ çözümleri ile internet kaynağının düzenli ve kesintisiz mobil cihazlarda çalışmasını sağlamaktadır Veri akışının kayıpsız olarak yönetilebilmesi için iç ortam ve dış ortamlarda kullanılan endüstriyel ağ çözümleri ile donanımların ERP ile bağlantısını sağlamaktadır.

Alan ölçüm ile başlayan çalışma Access pointlerin kurulumu, testleri ve ping süreleri ile kullanıcıya teslim edilir. El terminali ile yapılan testlerde roaming özellikleri verimli hale getirilerek oluşabilecek kopmaların önüne geçilmektedir.

Kablosuz ağ çözümleri; lojistik depolarda ,transport lojistik, açık saha alanlarında, ürün sevkiyat yapılan tüm alanlarda veri akışı ile Android el terminalleri, kullanıcı donanımları ile yüksek veri akışını sağlayarak teslim edilmektedir.

Alan ölçüm ve endüstriyel Wi-Fi teknolojisini deneyimlemek ve operasyonunuzun veri kaybını engellemek, güvenlik çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli Teknik servis ekibimiz lokasyonda çalışma yaparak sizlere gerekli iletecektir.

Access Point projelendirme ve kurulum süreçlerimiz hakkında bizim ile iletişime geçmek için 0850 480 80 67’yi arayabilir ya da zenith@zenithbt.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.