SOTI MobiControl

"SOTI MobiControl, kurumsal mobil cihaz yönetiminde çığır açan bir çözümdür. Mobil cihazların anlık görünürlüğünü sağlayarak, işletmelerin kritik verilerini güvende tutar ve cihaz performansını optimize eder. Uygulama dağıtımından konum izlemeye kadar geniş bir yelpazede özellik sunan SOTI MobiControl, iş sürekliliğini artırarak ve güvenlik standartlarını en üst seviyeye çıkararak kuruluşları mobil dünyada güçlü bir konuma taşır."


OTI MobiControl ile Cihazlarınızı Güvenli Bir Şekilde Yönetin

SOTI MobiControl, işletmeniz için kritik önem taşıyan mobil cihazların yerini, yaptıkları işi, sergiledikleri performansı ve karşılaştıkları güvenlik veya uyumluluk risklerini görünür kılıp bunlar üzerindeki kontrolü size veren bir Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) çözümüdür. Akıllı telefonlara uygulama dağıtın. Sahada kullanılacak yeni tabletleri kaydedin ve kullanıma alın. El terminallerinin konumunu izleyin. Nesnelerin İnterneti (IoT) uç noktalarına yönelik güvenlik risklerini belirleyin ve etkisiz hale getirin. Mobil cihazlarda depolanan kritik verileri koruyun. Saha çalışanlarının üretken kalabilmesi için cihazın kesinti süresini en aza indirin. Her tür cihaz, model ve işletim sistemi (OS) için, işletmenizin bütün mobil ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış bir EMM çözümüdür.

Artık SOTI XTreme Technology ve SOTI XTreme Hub ile
SOTI MobiControl artık SOTI XTreme Technology'den faydalanma imkanı sunar. Bu yeni özellik; uzak depolarına, dağıtım merkezlerine ve perakende mağazalarına sınırlı bant genişliği ile bağlı olan kuruluşlar için veri iletişim performansını optimize eder. SOTI XTreme Technology, uygulamaları ve verileri uzak mobil cihazlarınıza dağıtmak için gereken süreyi azaltır. 10 kat daha hızlı veri iletimi ile işteki verimliliği ve müşteri memnuniyetini artırın. SOTI XTreme Hub, her bir Android cihazın yerine veri ve uygulama aktarımlarını almak için dağıtılmış konumlardan doğrudan SOTI MobiControl ile iletişim kurar. SOTI MobiControl tarafından bireysel cihazlara doğrudan SOTI XTreme Hub'dan yeni güncellemeler alma talimatı verilir. Bu, bir kuruluşun sınırlı bağlantısı üzerinden yeni veriler ve uygulamalar gönderilme sıklığını büyük ölçüde azaltır ve çok sayıda Android cihazda veri ve uygulama dağıtımlarını tamamlamak için gereken süreyi %60'a kadar azaltır.

Cihazları Hızlı ve Kolay Bir Şekilde Dağıtma

Uygulamaları ve İçeriği Güvenli Bir Şekilde Yönetme

Mobil Cihaz Kesinti Süresini Ortadan Kaldırma

Veri Dağıtımını En Az 10 Kat Optimize Etme

Tüm Kullanım Ömrü Boyunca Cihaz Yönetimi
Hızlı Kayıt ve Kullanıma Alma
Coğrafi Çitler
Olay Yönetimi