MOBİL BİLGİSAYAR YAZILIMI

All-Touch Terminal Emulation

Microsoft'un mobil işletim sistemlerinin desteklenmeyi bırakması ile Terminal Emulation uygulamalarınızı bir sonraki nesil kurumsal işletim sistemi olan Android'e geçirmeniz gerekiyor. Wavelink tarafından desteklenen All-Touch Terminal Emulation (TE), bu geçişi kolaylaştırıyor.

Terminal Emulation Uygulamalarınızı Android'e Sorunsuz Geçirin

Tam özellikli bu esnek çözüm, öğrenme eğrilerini en aza indirmeniz ve benimsemeyi maksimum hıza çıkartmanız için kendi hızınızda geçiş yapmanıza izin verir. Mevcut tüm yeşil ekranlarınızı dakikalar içinde Android'e taşıyabilir, böylece çalışanlarınız neredeyse hemen kutudan çıkar çıkmaz çalışmaya başlar. Görevleri basitleştiren ve üretkenliği artıran özelliklerle yeşil ekranlarınızı geliştirebilirsiniz - örneğin, metin tabanlı talimatları otomatik olarak ekran düğmelerine dönüştürebilir veya Android'in tüm avantajlarından tam anlamıyla yararlanarak yeşil ekranlarınızı tamamen etkileşimli grafik ekranlara dönüştürebilirsiniz; bu da görev basitliğini, işgücü verimliliğini ve genel operasyonel verimliliğinizi maksimize eder.

Hangi geçiş aşamasını seçerseniz seçin, All-Touch TE ile hızlı ve kolaydır - geliştirici veya kodlama gerekmez. Ve çoğu zaman Zebra Android mobil bilgisayarların üzerine önceden yüklenmiş ve sık sık önceden lisanslanmış olan All-Touch TE, harika bir değer sunar - Zebra mobil cihazlarınız geldiği gün Android'e geçmek için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Host Değişikliği Gerekmez

All-Touch TE'nin benzersiz mimarisi, ana uygulamanızı değiştirmenize gerek olmadığını ortadan kaldırır. Sonuç mu? Geçiş artık karmaşık, zaman alıcı ve maliyetli değil. VE hatta TE uygulamanızı otomatik olarak çeşitli dillere çevirebilirsiniz.

Ürün Fotoğraflarını Otomatik Olarak Ekleyin ve Hataları Önemli Ölçüde Azaltın

Bir resim bin kelimeye bedeldir çünkü ürünün bir fotoğrafını herhangi bir ekrana eklemeyi kolaylaştırıyoruz. Yeni görsel referans, maliyetli depo hatalarını önlemeye yardımcı olur; bu tür hatalar genellikle yanlış stok tükenmelerine ve sipariş yerine getirme gecikmelerine veya yanlış ürünlerin teslim edilmesine ve kaybedilen müşterilere yol açabilir.

Tüm Cihazlarınız İçin Otomatik Ekran Boyutlandırma

Depoda farklı türde cihazlar kullanıyor olabilirsiniz - el tipi, takılabilir veya araç monteli mobil bilgisayarlar gibi. All-Touch TE, ekranlarınızı Zebra mobil cihazlarınızın ekran boyutuna, çözünürlüğüne ve yönelimine otomatik olarak ayarlar.