SOTI Snap - Creative Mobil Uygulama Geliştirme Çözümü

SOTI Snap - Creative Mobil Uygulama Geliştirme Çözümü

SOTI Snap, mobil cihazlarınızın veri yakalama yeteneklerini (kamera, video kaydı, barkod tarama vb.) kullanarak kağıt tabanlı süreçleri hızla dijitalleştirmenizi sağlayan çok platformlu bir çözümdür. SOTI Snap ile veri toplama ve onay süreçlerinizi kolayca dijitalleştirerek işletmenizin tasarruf yapmasını ve mobil cihaz yatırımınızı optimize etmesini sağlayabilirsiniz.

Veri toplandıktan sonra, SOTI Snap, özel olarak yapılandırılmış otomatik iş akışları aracılığıyla veriyi gerekli paydaşlara ileterek gerekli karar alma süreçlerini hızlandırır. Bu, organizasyonların neredeyse gerçek zamanlı olarak veri üzerinde hızlı bir şekilde hareket etmelerine olanak tanırken, toplanan verinin tam görünürlüğüne, kimin gördüğüne, onay sürecinde nerede olduğuna ve bir sonraki adıma nereye gideceğine dair bilgi sağlar. Bu, maliyetli ve zaman alıcı tıkanıklıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olarak daha verimli olmanızı sağlar ve hizmet teslimatını hızlandırır.

Manuel Süreçlerle Karşılaşılan Zorluklar

İnsan hataları ve verilerin manuel olarak kaydedilmesi, zaman alıcıdır ve verilerin atlanmasına veya yanlış kaydedilmesine neden olabilir. Manuel kayıtlar aynı zamanda işletme operasyonlarına dair doğru gerçek zamanlı bilgilere ulaşmayı zorlaştırır. Sözlü onaylar, manuel olarak kaydedilmediği veya başvurulamadığı sürece belgelenemez, bu da yanlış kayıtlara ve yavaş işlemlere yol açabilir. Gelen kutusu hacimleri hızla arttıkça, e-posta onay talepleri gömülüp kalmaya ve manuel takiplerle uzun bir iletişim kaydına yol açmaktadır.
İş Süreçlerini Dijitalleştirme

Gif 1

Kağıt Tabanlı Süreçlerin Hızlı Dijitalleştirilmesi

Prototip oluşturmak ve tekrarlamak için sezgisel, cihaz şeklindeki tuvale bileşenleri sürükleyip bırakın. Kağıttan dijitale geçişi hızlandırın ve maliyetli, zaman alıcı tıkanıklıkları ortadan kaldırın.

Gif 2

Manuel İş Süreçlerini Merkezileştirin ve Düzenleyin

Manuel iş süreçlerini standardize ederek iş akışı otomatikleştirilmiş görevleri bağlayın. Hataları azaltın, şeffaflığı ve sorumluluğu artırarak verimliliği artırın.

Gif 3

Çok Platformlu Mobil Uygulamalar Oluşturun

Apple iOS ve Google Android cihazları için çok platformlu mobil uygulamalar oluşturun. Mobil uygulamaları anında cihazlara gönderin ve pazara çıkış süresini kısaltın.
SOTI Snap İşletmeniz İçin Neler Yapabilir?

SOTI Snap, kuruluşlara denetim, denetleme, anketler, envanter takibi ve olay raporlama gibi manuel, kağıt tabanlı süreçleri dijitalleştirmelerine olanak tanır. Süreçleri otomatikleştirerek, SOTI Snap, manuel, kağıt tabanlı süreçlerin maliyetlerini, gecikmelerini ve tutarsızlıklarını ortadan kaldırarak ROI'nizi optimize etmenize olanak sağlar.

İş Süreçlerini Hızlandırın

Sezgisel, cihaz şeklindeki tuvale bileşenleri sürükleyip bırakarak widget'ları yerleştirin. Kağıttan dijitale geçişi hızlandırın ve maliyetli, zaman alıcı tıkanıklıkları ortadan kaldırın.

Operasyonel Verimliliği Artırın

Form ve iş akışlarını zamanında ve tutarlı bir şekilde dijitalleştirin. UX zengin elektronik formlar ve anketler oluşturun, çeşitli seçeneklerle gerekli bilgileri yakalayın ve elektronik imzaları toplayın.

Çalışan ve Müşteri Deneyimini İyileştirin

Veriyi dijital olarak toplayın, raporları özelleştirin ve mevcut iş sistemleriyle entegre edin. Mobil uygulamalardan veri alın ve SOTI XSight üzerinde gerçek zamanlı verileri görüntüleyin.

Zamanında ve Tutarlı Form ve İş Akışları ile Operasyonel Verimliliği Artırın

Elektronik formlar ve anketler oluşturun. Çeşitli seçeneklerle gerekli bilgileri yakalayın ve elektronik imzaları toplayın. İş onay süreçlerini otomatikleştirin, kullanıcı produktivitesini artırın ve operasyonel verimliliği artırın. Süreçte nerede tıkanıklıklar oluştuğuna dair gerçek zamanlı görünürlük elde edin.

Çevrimdışı Yeteneklere Sahip Mobil Uygulamalar Oluşturun

Mobil uygulamaların her zaman işlevsel olmasını sağlayın, hatta internet bağlantısı kesildiğinde bile üretkenliği sürdürün.

Çalışan ve Müşteri Deneyimini İyileştirin ve Veri Kaybını Azaltın

Formlar. Anketler. Eğitim uygulamaları. SOTI Snap, NFC etiketlerini taramanıza, fotoğraf paylaşmanıza, ses kaydı yapmanıza ve videoları görüntülemenize olanak tanır. Özel, zamanlanmış raporlar alarak veriyi ve kayıtları etkili bir şekilde takip edin. Veriyi dijitalleştirerek elle yazılmış belgeleri doğru dijital formlara dönüştürün ve bilgileri merkezi olarak depolayarak kolay, tutarlı erişim sağlayın.

Mevcut İş Sistemleriyle Entegrasyon

Mobil uygulamanıza mevcut veritabanlarından (yerinde ve bulutta) ve bulut uygulamalarından veri aktarımını otomatikleştirmek için SOTI Snap'i yönlendirin. SOTI XSight Live View haritasında bir SOTI Snap uygulamasından toplanan gerçek zamanlı veriyi görüntüleyin. Canlı Görünüm haritası cihazlarınızın durumunu gösterirken, SOTI XSight Topics aynı anda SOTI Snap uygulama verilerini içe çeker, işletme operasyonlarınız hakkında bilgiler sağlar.

SOTI Snap Uygulama Verilerini SOTI XSight Üzerinde Görselleştirme

SOTI Snap uygulamasından toplanan gerçek zamanlı verileri SOTI XSight Canlı Görünüm haritasında görüntüleyin. Canlı Görünüm haritası cihazların durumunu size bildirirken, SOTI XSight Konuları aynı anda SOTI Snap uygulama verilerini içe çeker, işletme operasyonlarınızın gelişimi konusunda size içgörüler sunar.

Blockly ile Mobil Uygulamalar Oluşturun

Geleneksel kodlamaya gerek olmadan blokları kullanarak özellikleri kolayca geliştirin.