Zebra Akıllı Kabinler

Operasyonel Veri̇mli̇li̇ği̇ En Üst Düzeye Çıkarın, İş Akışlarını Geli̇şti̇ri̇n Ve Varlik Güvenli̇ği̇ni̇ Artırın


Kurumsal mobil cihazların depolama ve erişilebilirliğinin operasyonel verimlilik üzerindeki etkisi çok fazladır. Mobil cihaz depolama çözümünüz yeterli boş alana, güvenlik özelliklerine veya amaca uygun tasarıma sahip değilse, operasyonlarınızda hasar ve kaybına, iş akışında aksamalara hatta kazancınızda düşüşe neden olabilir.

Zebra Akıllı Kabinler, depo, taşımacılık, lojistik ve perakende operasyonlarınızda ideal iş sürekliliği ve verimliliği sağlamak için standart modüler ve özel depolama çözümler portföyü sunar. 15 yılı aşkın deneyimle tasarlanan ve geliştirilen Zebra onaylı akıllı kabinler, raflar, kızak kilitleri ve özel alışveriş arabaları kurumsal mobil cihazlarınızı saklamayı, erişimi, izlemeyi ve yönetmeyi optimize ederek cihazların ve çalışanların en verimli şekilde kullanılmasını sağlar.

Saklayın, İzleyin, Yönetin, Ölçün

Zebra Akıllı Kabinleri ile kullandığınız kurumsal mobil cihazlarınızın saklama, erişim, izleme ve yönetme şeklini optimize edebilir, cihazların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

15 yılı aşkın deneyimle tasarlanan ve geliştirilen Zebra onaylı kabinler, raflar, kızak kilitleri ve özel arabalar, varlıklarınızın ve iş akışlarınızın depo, taşımacılık, lojistik ve perakende gibi operasyonlarda yüksek performans ve ideal güvenlikle çalışmasına katkıda bulunur.


Akıllı Dolaplar, mobil bilgisayarlar, mobil yazıcılar, tabletler ve barkod okuyucular gibi cihazlarınızın kullanım ve verimliliğini en üst düzeye çıkarmak amacıyla uyarlanabilir uçtan uca cihaz depolama çözümleri, yazılım otomasyonu, güvenlik uygulamaları ve sürekli destek portföyü sunuyor.

Ayrıca Zebra, Akıllı Kabin çözümünüzün kullanım süresi boyunca ilk kavramlardan sorunsuz devreye alma, başarılı bir şekilde kullanmaya başlama ve ekonomik operasyonlara kadar çok çeşitli profesyonel hizmetler sunuyor.

Zebra'nın özel depo tasarımları ile cihazlara hızlı erişim sağlayarak iş akışlarını hızlandırabilirsiniz. Yazılımla çalışan akıllı teknolojiye sahip birimler, iş akışlarını otomatikleştirmenizi ve çalışma saatlerini en aza indirmenizi sağlayarak verimlilik artırır. İzleme yetenekleri, cihazları izlemek ve çalışanların cihazları sahiplenmesini ve hesap verebilirlik duygusunu artırmak için varlıkları kullanıcılarla ilişkilendirir; böylece kötüye kullanım ve kayıplardan kaynaklanan cihaz onarım ve değişimleri önlenir. Varlıkları bir araya getirerek ve pil şarjı, yazılım güncellemeleri ve sağlık kontrolleri için bağlantı kurarak, her vardiyada optimum kullanıma hazır cihazlarla tüm cihazların uzun vadeli performansı en üst düzeye çıkarılabilir.

Tuş Takımı Yok

Teklif Talebi

Geçerli isim giriniz
Geçerli bir telefon numarası giriniz
Geçerli e-posta adresi giriniz.
Mesajınızı yazınız

Benzer Ürünler