Zebra VisibilityIQ™

Vi̇si̇bi̇li̇tyIQ™, Zebra cihazlarınız hakkındaki bilgileri ihtiyaç duyduğunuz yer ve zamanda anında sunar.

Zebra'nın cloud (bulut) çözümlerinde erişilmesi kolay, net, kapsamlı veriler olmadan cihazlarınızın performansını göremez ve operasyonlarınızı geliştirmek için hangi adımların atılması gerektiğine karar veremezsiniz. VisibilityIQ™ ile, Zebra’nın gelişmiş veri toplama platformu Zebra Savanna™ tarafından desteklenen verilere dayalı, işleme konulabilir bilgiler üretmek için bir araç portföyünü etkinleştirebilirsiniz.,,

Zebra cihazlarınız hakkında ticari bilgileri alın ve VisibilityIQ ile varlıklarınız, personeliniz ve günlük işlerinizden en yüksek verimi elde edin. Ve izlenebilirliği bilgilerle birleştirdiğinizde operasyonunuzdaki verimliliği VisibilityIQ elde edersiniz.

Tüm cihazların verimliliğini Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş desteği ile VisibilityIQ sayesinde edinin. Zebra Stage Now, Zebra Device Tracker ve Mobility DNA dünyası ile tanışmak ve donanımlarınızda bu uygulamaları kullanmak ve canlıya almak için Zebra Premier Partner olan Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş ile iletişime geçmeniz yeterlidir.