MyQ Kurumsal Yazıcı Yönetim Yazılımı

MyQ, ofisinizdeki tüm yazdırma, tarama ve kopyalama işlerini kolaylıkla yönetebilmenizi, maliyetlerinizi düşürmenizi, işlerinizi hızlandırmanızı sağlar.

MyQ ile çıktının güvenliğini sağlayın, maliyetler üzerinde kontrolü ele alın. Epson Printer, Kyocera Printer ve tüm baskı cihazlarınızda güvenliği ve üretkenliği en üst düzeye çıkarmak ve verimliliği arttırmak için MYQ çözümlerimizi inceleyebilirsiniz.

MyQ çözümleri ile döküman güvenliği, veri güvenliği, kolaylık, süreç otomasyonu, özelleştirilebilir, kolay kullanım ve dahası için fotokopi makinaları ve printer çözümlerinde test edilerek canlıya alma imkanı sunmaktadır.

MyQ sınırsız kullanıcı sayısı kimlik doğrulama sistemi çoklu marka uyumluluğu ile baskı çözümlerinde lider veri güvenliği yazılımları arasında yer almaktadır.

MyQ mobil yazıcı uygulaması ile cep telefonunuzdan, tabletinizden kimliğinizi kolayca doğrulamanıza ve işlerinizi yönetmenize olanak tanıyarak onu taşınabilir bir iş istasyonuna dönüştürür.

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş ve MyQ iş ortaklığı ile baskı cihazlarınızda vakit kaybetmeden güvenli baskı almaya başlayabilirsiniz.