fotokopi yazici kiralama hizmetleri

Yazıcı ve Fotokopi Makinesi Kiralama Hizmeti

Bilgi Teknolojileri alanında 2011 yılından bugüne hizmet veren Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak, ana markası EPSON’ın yanı sıra KYOCERA, CANON  ve HP gibi dünyanın önde gelen markalarının baskı teknolojileri ürünlerinin satışını, kiralamasını ve sayfa başı anlaşmalarını gerçekleştiriyoruz. Yazıcı, fotokopi, faks, tarayıcı vb. tüm dokümantasyon ihtiyaçlarınızda siz değerli kurumların teknolojik çözüm ortağı olarak hizmet veriyoruz.

Alanında uzman teknik ve idari kadromuz ile müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız, satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizde ön planda tuttuğumuz hızlı aksiyon alma süreci ve sunduğumuz çözüm önerileri ile en uygun maliyetlerde firmanızın tüm baskı sistemleri ihtiyaçlarını üstleniyoruz. Yazılım çözümleri ile tüm bu süreçlerin yönetilmesi, raporlanabilmesi, kesintisiz ve kontrol edilebilir şekilde sürdürülebilmesini sağlamaktayız. Fotokopi ve yazıcı kiralama, sayfa başı anlaşma ve doğrudan satış hizmeti sunarak, firmanız için tam kapsamlı hizmetler üretiyoruz.

Baskı Çözümleri

Kiralama + Sayfa Başı Anlaşma Modeli

Günümüzde tüm işletmeler ofislerindeki iş süreçlerinin hızlı ve kolay yürütülmesini sağlayan teknolojileri (fotokopi, yazıcı, tarayıcı, faks vb.) kullanmaktadır. Bu teknolojilerin çoğunun akıllı cihazlar olmasından dolayı işletmelere ciddi mali yük oluşturabilmektedir. Tam da bu konuda mali yükünüzü %60’a kadar azaltabileceğiniz fotokopi kiralama ve sayfa başı hizmet devreye giriyor. Şirketinize konumlandıracağınız ekipmanlara herhangi bir yatırım yapmanıza veya bütçe ayırmanıza gerek kalmadan, 12, 24, 36, 48 ve 60 ay seçenekleri ile aylık uygun kira maliyetleri doğrultusunda ekipmanları kiralayabilirsiniz. Bununla birlikte eş zamanlı yapılan sayfa başı anlaşma sayesinde tüm sarf malzeme, yedek parça, yerinde bakım ve servis hizmeti dahil ömürlü tüm malzemeler anlaşma süresi boyunca bedelsiz olarak verilir. Ürün kullanım sürecinde sürpriz masraflar olmaz, aylık baskı adetlerinize göre sayfa başına ücret ödersiniz.


Kiralamanın veya Sayfa Başı Anlaşmanın Avantajları Nelerdir?

  • Maliyetlerinizi %60’a kadar azaltabilirsiniz
  • Tüm cihazların bedelini peşin ödemek yerine kullandıkça ödeme fırsatına sahip olursunuz
  • Sarf malzeme, yedek parça stoğu tutma ve öngörülemeyen maliyetlerden kurtulursunuz
  • Sürekli, sınırsız ve ücretsiz teknik destek avantajına sahip olursunuz
  • Kurulacak programlar ile cihazların sürekli monitorize edilmesi sayesinde sarf malzeme ve yedek parça aksaklığının önüne geçerek hizmetin kesintisiz devamlılığını sağlarsınız
  • Aylık kesilen hizmet faturası ile %100 vergi avantajı sağlarsınız
  • Uzun süre cihaz arızalarında ikame cihaz hizmeti verilir
  • Son kira ödendiğinde ekipman mülkiyeti ücretsiz olarak müşteriye devredilir.
  • Kira bitiminden ve mülkiyetin devrinden sonra sayfa başı anlaşmanızı uzatabilir, hizmet almaya devam edebilirsiniz.
  • Zenith Barkod ve Bilgi Teknolojileri uzmanlığının sağladığı teknik donanım ile kuracağınız güçlü bir yazıcı parkurunu çok kolaylıkla şirketinizde kullanmaya başlayabilirsiniz

Doğrudan Satış Modeli

Fotokopi makinesi, printer, tarayıcı vb. tüm baskı ekipmanları ihtiyaçlarınızı, geniş ürün yelpazemizde yer alan A3 ve A4 boyutunda, renkli ve siyah/beyaz modellerden sizin için en uygun ürünü peşin olarak düşük maliyetlere satın alabilirsiniz. Almış olduğunuz tüm ürünlere sayfa başı anlaşma yapabilirsiniz. Anlaşma yapılmadığında 2 yıl garanti süresince cihazlara yerinde servis hizmeti verilir. Tüm sarf malzeme, yedek parça ve ömürlü ürünler satın alınır.

Sayfa Başı Anlaşma Modeli

Satın almış olduğunuz ürünlerimiz için tüm sarf malzeme, yedek parça, yerinde bakım ve servis hizmeti dahil ömürlü tüm malzemeler anlaşma süresi boyunca bedelsiz olarak verilir. Aylık baskı adetlerinize göre renkli ve siyah/beyaz çıktılarınız için bir birim fiyat verilir, ay sonu alınan baskı adetleri birim fiyat ile çarpılarak fatura edilir.
Mevcutta cihazlarınız varsa ve bunlara sayfa başı anlaşma yapmak isterseniz, teknik ekibimizin cihazlarda yapacağı gerekli kontroller sonrası sayfa başı anlaşma ile devam edilir.
Mevcut cihazlarınız vardır ancak sayfa başı da çalışmak istemiyorsanız, o zaman isterseniz arıza başı servis ücreti öder ya da yıllık bakım anlaşması yaparak çalışabilirsiniz.

*Ayrıca tüm markaların toner ve yedek parçalarının satışını yapabiliriz.

Tüm baskı süreçlerinin yönetimi, raporlanması ve kesintisiz şekilde kontrol edilebilmesi için geliştirilen yazılım çözümleri, size özel olarak hazırlanmaktadır. Bu sayede baskı süreçlerinde yaşanabilecek sorunların önüne geçilir ve süreçleriniz daha verimli hale getirilir. Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, baskı süreçlerinizin yönetimi için en uygun çözümleri sunmaktayız. Kiralama, sayfa başı anlaşma, doğrudan satış ve yazılım çözümleri ile firmanızın tüm baskı ihtiyaçlarını en uygun maliyetlerle karşılıyoruz.

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak, her sektöre, alana ve bütçeye uygun baskı çözümü sunabiliriz.

Tüm baskı çözümlerimiz hakkında detaylı bilgi için 0850 480 80 67’i arayarak ya da zenith@zenithbt.com.tr adresine e-posta göndererek müşteri temsilcimiz ile iletişime geçebilirsiniz.