YILLIK BAKIM ANLAŞMASI

Yıllık Bakım Anlaşması

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş, cihazlarınızın ve donanımlarınızın kurulumlarını ve testlerini gerçekleştirir, anahtar teslim ve kusursuz bir hizmet sağlar. 

Yıllık bakım hizmetlerimizden faydalanarak operasyonunuz aksaman, ciro kaybı olmadan önlem almış ve operasyonunuzun devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Yerinde ve "Zenith ofiste" bakım anlaşması ile parça dahil ve parça hariç hizmetlerimiz ile teknik konularda ki uçtan uca tüm hardware ve software bakımlarını biz halledelim.

Türkiye'nin tüm bölgelerine servis operasyonu sağlayan ekibimiz alanında deneyimli ve iş sertifikaları edinmiş uzman ekiptir.

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş, hizmet kalitesini TSE Hizmet Yeterlilik, ISO27001 ve ISO9001 belgeleri ile tescillemiştir.

Lojistik, depo, saha, üretim alanındaki deneyimleri ile Zebra, Kyocera, Epson markalarının Premier partneri ve yetkili servisi merkezi olarak hizmetlerine devam etmektedir.

Almak/edinmek istediğiniz hizmet talebinizi iletmeniz halinde kullanılan ürğn ve bakım planlaması ile fiyatlandırılması yapılmaktadır.

Tamamı hakkında bilgi ve fiyat almak için 0850 480 80 67 veya zenith@zenithbt.com.tr mail adresine iletişim bilgilerinizi ve talebinizi iletmeniz yeterli olacaktır.