Epson Print Admin

Kullanıcı Verimliliği ve Güvenlik Tek Pakette

EPA ile, maliyetleri ve çevresel etkinizi azaltmak, baskı güvenliğini sağlamak için kontrolü elinize alın ve işletmenizin baskı trendlerini kolayca optimize edin.

Kontrolü Elinize Alın ve Optimize Edin

Epson Print Admin, kullanıcıların oturum açma bilgileri/parolalarıyla, kart okuyucularla ve pin kodlarıyla güvenlik doğrulaması yaparak sisteme giriş yapabildikleri ve bu sayede yazdırma, tarama ve kopyalama işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayan sunucu tabanlı bir güvenlik ve yönetim çözümüdür.

Kullanıcılar ister önemli yasal belgeler, ister hasta kayıtları veya mali raporlar üretsin, Epson Print Admin yazdırma, kopyalama ve tarama hacimleri hakkında eksiksiz bir genel bakış sunar. Bu, operasyonel giderlerinizin kontrollü bir şekilde azaltılmasını ve güvenli bir şekilde sürdürülmesini sağlar.

Epson Print Admin

Tasarruf Edin ve Çevresel Etkinizi Azaltın

Hangi belgelerin yazdırılacağının kolay seçimi sayesinde yazıcıların etrafında duran kağıt yığınlarını ortadan kaldırabilirsiniz. Her kural, yazdırma işinin sahibine bir bildirim gönderilmesine neden olabilir - bu bildirim, örneğin büyük belgeleri renkli yazdırırken kullanıcıları sorumlu davranış konusunda eğitmenin kolay bir yoludur. Kuruluşlar, yazdırma, tarama ve kopyalama hizmetlerinin maliyetlerini bütçe merkezine veya müşteriye göre takip edebilir ve tahsis edebilir.