YERİNDE SERVİS KURULUM VE PERİYODİK BAKIM

Site Survey Hizmeti – Alan Ölçüm Hizmeti

Satış Öncesi Projelendirme Hizmetleri

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş, alanında deneyimli teknik servis ekibi, site survey operasyonun gerçekleşeceği alanlarda 802.11 a/b/g/n/ac network altyapısının en iyi şekilde çalışmasını hedeflemek amacı ile saha ölçümler yapar ve Access point noktalarını belirlerler. Oluşturulan bu noktalar sonrasında network altyapısındaki var olan eksik veya hatalı olan kısımları raporlayarak düzeltilmesi için nelerin yapılması gerektiğini detaylı olarak belirtir ve gerekli düzeltmeleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirirler. 

Donanım ve Yazılım Desteği

Hayata geçirmeyi planladığınız tüm yazılım ve donanım projelerinizde Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak doğru ürünü, sorunsuz çözüm yolunu ve uygun bütçeleri iş ortaklarımıza sunmayı hedefliyoruz. Proje gerçekleştikten sonra da süreçlerin ve işlerinizin aksamaması için her türlü donanım ve yazılım konusunda desteğimizi eksiksiz bir şekilde sürdürüyoruz. 

Satış öncesi hizmetlerimiz, projelendirme süreçleri, demo ürün tedariği ve pilot uygulama hakkında yetkililerimiz ile iletişime geçmek için 0850 480 80 67’yi arayabilir ya da zenith@zenithbt.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.