Aktif Filtre
  • Marka:
  • İletişim Türü:
  • Ekran Boyutu:
  • İşletim Sistemi:
  • Barkod Okuyucu:
  • Baskı Türü:
  • Baskı Boyutu:

Sektör

Mobil Barkod Yazıcı Nedir? Ne İşe Yarar?

Mobil barkod yazıcılar, taşınabilir yapıya sahip, hareket halinde olsalar bile baskı yapma kabiliyetine sahip barkod, etiket ve fiş yazıcılardır. Açık hava ortamlarında barkod yazma ihtiyacı duyan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiş olan mobil barkod yazıcılar, küçük ve taşınabilir yapılarına rağmen yüksek kalitede etiket basabilirler. h2>Mobil Barkod Yazıcı Nasıl Kullanılır?

Mobil barkod yazıcıları, Wi-Fi, Bluetooth veya USB bağlantıları üzerinden akıllı telefonlara, tabletlere veya bilgisayarlara bağlayarak anında ve yerinde güvenle baskı alabilirsiniz. Mobil çözüm sunması, işletme verimliliğiniz ve hızınızı arttırmanın yanı sıra profesyonel çözümler de sunar.

Zenith Bilgi Teknolojileri A.Ş olarak, her sektöre, alana ve bütçeye uygun Zebra mobil barkod yazıcı sunabiliriz. Zebra Technologies’in Premier partneri olarak Zebra mobil barkod yazıcı konusunda doğru adrestesiniz. 

Zebra mobil barkod yazıcılar hakkında detaylı bilgi için 0850 480 80 67’i arayarak ya da Buraya tıklayarak bize e-posta gönderebilirsiniz. Müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

Mobil Barkod Yazıcılar: Güvenilir ve Etkili Çözümler

Mobil Barkod Yazıcıların Özellikleri ve Kullanım Alanları

Mobil barkod - etiket yazıcılar, ürünlerin etiketlerini mobil, hızlı ve kolay bir şekilde yazdırmak için kullanılan cihazlardır. Bu cihazlar, özellikle tedarik zinciri yönetiminde sıkça kullanılırlar ve birçok farklı sektörde işlevsel olabilirler. Şirketinizin tedarik zinciri yönetiminde mobil barkod yazıcılar kullanarak işlerini kolaylaştırmasını sağlayabilirsiniz. Mobil barkod yazıcılar, etiketlerin hızlı, mobil ve kolay bir şekilde yazdırılmasını sağlayarak zaman ve işgücü tasarrufu sağlarlar. Ayrıca, mobil barkod yazıcıları kullanarak, ürün takibi daha hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir.

Mobil Barkod Yazıcıların Çeşitleri

Mobil barkod yazıcılar, fiş printer veya etiket printer olarak baskı alanında ikiye ayrılır. Mobil etiket yazıcılar thermal etiket çeşitleriyle verimlilik sağlar. Kablosuz modeller, kullanıcılara daha fazla hareket özgürlüğü sağlar ve etiket yazdırma işlemini kolaylaştırır.

En İyi Mobil Barkod Yazıcı Markaları- Taşınabilir Etiket Yazıcı Markaları

Mobil barkod yazıcılar arasında birçok farklı model ve marka bulunur. En iyi mobil barkod yazıcıları arasında Zebra, en önde ve en çok tercih edilen marka olarak karşımıza çıkmaktadır. Zebra haricinde dünya da Honeywell, Tsc gibi markalar yer alır. Bu markalar, yüksek kaliteli ve güvenilir mobil barkod yazıcılar üretirler.

Mobil Barkod Yazıcıların Avantajları ve Satın Alma Süreci

Mobil barkod yazıcıların satın alma sürecinde birçok avantajı vardır. Öncelikle, bu cihazlar, etiketlerin hızlı ve kolay bir şekilde yazdırılmasını sağlayarak zaman ve işgücü tasarrufu sağlarlar. Ayrıca, mobil barkod yazıcıları kullanarak, tedarik zinciri yönetimindeki işlemler daha da kolaylaşır ve ürün takibi daha hızlı bir şekilde gerçekleştirilir. Mobil barkod yazıcıları satın alırken, cihazların özelliklerine ve ihtiyacınıza uygunluğuna dikkat etmeniz gereklidir. Şirketinizin ihtiyaçlarına göre en uygun mobil barkod yazıcıyı seçmek için uzman ekibimiz size yardımcı olabilir.

Sonuç

Mobil barkod yazıcılar, şirketlerin tedarik zinciri yönetimini kolaylaştırarak verimliliği artırır ve işgücü tasarrufu sağlar.

Güvenilir ve etkili çözümler sunan mobil barkod yazıcıları, işletmenizin ihtiyaçlarına uygun olarak seçebilir ve verimliliği artırabilirsiniz.

Tüm taşınabilir barkod yazıcılar hakkında bilgi almak ve doğru yazıcıyı belirlemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Zenith Bilgi Teknolojileri mobil etiket yazıcı sonrası ihtiyacınız olan doğru etiketi belirlemenize ve ERP süreçlerinizde tasarımlarınıza destek olarak doğrusal çözümler sunmaktadır.

Mobil yazıcıların bağlantı seçenekleri kullanılan alanlara göre değişkenlik gösterebilir.

Zebra ZQ serisi mobil yazıcılar , ZQ511, ZQ630, ZQ620, ZQ320, ZQ220, ZQ110 modelleri ve birçok seçenekleri ile sektörde en çok satın alınan modeller arasında bulunmaktadır.